PAR MUMS
Esam Tūtānu ģimene, kura 2015.gadā pārcēlusies no galvaspilsētas uz dzīvi Pāvilostā. Pāvilostu mēs mīlam, jo šeit ir jūra, vējš un viļņi, kas Krišjānim ir īpaši svarīgi. Kāpēc? Jo šī ir vieta, kur Krišjānis uzgrieza savu pirmo salto un šobrīd viņš ir Latvijas viļņu braukšanas čempions vindsērfingā. Ar to nebeidzās saikne ar Pāvilostu. Tieši šeit, kādā skaistā augusta dienā, dzima jaunā Tūtānu ģimene, kuru nepameta doma par savu vietiņu miera ostā.
Pēc gada sapnis kļuva par īstenību – mēs tikām pie sava pirmā dzīvokļa Šīfermājā. Viss notiek kā tam jānotiek un tā arī bija ar mums. Šobrīd mēs ne tikai šeit dzīvojam, bet arī esam uzsākuši projektu “Šīfermāja” un varam piedāvāt apartamentus arī citiem Pāvilostas pilsētas mīļotājiem.

Cenšamies, lai cilvēkiem šeit patiktu un pagaidām mums sanāk! Ceram, ka arī jums šeit patiks!

Uz tikšanos, Šīfermājā!
Anete un Krišjānis


PAR MĀJU

Šīfermāja atrodas pašā Pāvilostas sirdī blakus vēsturiskajam Šneidera laukumam. Līdz pludmalei ir nepilni 300 metri. Blakus mājai atrodas  pārtikas veikals, pasts un tirgus laukums, kur piektdienās iespējams iegadāties vietējo zemnieku produkciju. Iecienītā kafejnīca Laiva ir sasniedzama turpat ap stūri.

Mājā ir pavisam pieci dzīvokļi, no kuriem trīs ir komfortabli īres apartamenti. Katrs īres dzīvoklis ir nosaukts bijušā īpašnieka vārdā – Taņa, Leokādija un Zigrīda. Tie ir pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai brīvdienas būtu izdevušās. Bijušajā šķūnis ir restaurēts un tur ir izveidota koptelpa Salons ar virtuvi un pirti, kā arī divi apartamenti – mazā Māras istabiņa un Saules apartaments.

Mājai ir pagalms, kurā iespējams izmantot gāzes grilu un ieturēt āra maltītes pie lielā kopgalda zem nojumes. Mazuļiem ir pieejams rotaļu laukums un smilšu kaste.


PĀVILOSTA NO AUGŠAS (video)

no augšas from Krisjanis Tutans on Vimeo.


BOOKING.COM VIESU VĒRTĒJUMS
Paldies mūsu viesiem par augsto novērtējumu naktsmāju rezervācijas portālā Booking.com. Turpinām attīstīties un virzāmies tuvāk pilnībai.


AIRBNB #SUPERHOST STATUSS jau četrus gadus. Kopējais vērtējums 4.9 no 5.